Monodon

Organický design

monodon-virivka-perla-garfit-spa-studio-002

Monodon

Organický design

Monodon v luxusním organickém podání

V tomto kreativně pojatém designu je pozoruhodným způsobem zacházeno s proporcí, prostorem a rozložením dispozic. V opticky muskulaturním zevnějšku tvoří progresivní podstatu tohoto unikátního modelu rozdělením masážních částí do dvou nezávislých zón. Jednotlivé části nabízí velkorysý dojem malého bazénu s masáží a druhá část ušlechtilý zážitek v relaxačních lehátkách. Mezi další kreativní specifika patří do detailu propracované křivky a elegantní přechody mezi jednotlivými prvky.

5-6 osob 2400x2200x940 mm

od 159 990 Kč

Cena bez DPH

Pearl

Unikátní povrchové provedení symbolizující luxus a čistotu.

MONODON vířivka pearl-perla spa-studio 004 MONODON vířivka pearl-perla spa-studio 003 MONODON vířivka pearl-perla spa-studio 005 MONODON vířivka pearl-perla spa-studio 006 MONODON vířivka pearl-perla spa-studio 007 MONODON vířivka pearl-perla spa-studio 008 MONODON vířivka pearl-perla spa-studio 002
Monodon půdorys spa studio

Vířivka v propojení s bazénem

Z hlediska atypického rozložení dispozic tento model neskrývá hlavní filosofii, která měla za cíl propojení oválné malé bazénové části s masážními sedátky s druhou nezávislou částí pro relaxaci se dvěma lehátky. Díky této schopnosti získává tato vířivá vana velmi široký potenciál využití.

MicroSilk - WEB patro cz logo

Unikátní přírodní terapie MicroSilk

Jedinečný systém hydratační a léčivé terapie MicroSilk, která pomocí speciální technologie sytí vodní lázeň miliardami mikroskopických vzduchových bublinek. Přírodní síla MicroSilku spočívá v jeho blahodárných desinfekčních a hojivých účincích. U modelu Monodon je možné technologii MicroSilk využít.

Nemo - dispozice

Jedinečné propojení dispozic

Určité modely vířivých van disponují velmi atypickým designem, nebo dispozicemi které jsou vždy navrženy pro konkrétní masážní účel. Každá vířivá vana je pak stává unikátní, ale v žádném případě by se nemělo jednat o kompromisy či masáže s omezením na prostor či komfort. Jedinečnost u tohoto modelu můžete spatřit v propojení dispozic, nejvyššího anatomického komfortu a prostoru.

_NEW Spektrální systém masáží II - spa studio

Spektrální systém masáží

Navržení velikostí a konkrétní poloha masážních trysek se do každé masážní dispozice velmi přísně posuzuje a individuálně vybírá dle celkové filosofie každé vířivé vany. Je velký rozdíl mezi masáží relaxační, sportovní či hloubkovou. Není důležitý počet masážních trysek, jako jejich vlastní funkce, možnost regulace intenzity a životnost.

Spectral Massage HUMAN_BODY pngweb

Víceúrovňové regulační systémy

Prostřednictvím unikátních masážních tryskových sestav dokážeme každému zákazníkovi sestavit jeho osobní masáž na míru. Individuální volitelné masážní systémy nabízí několik typů autonomní masáže s víceúrovňovou regulací tlaků i pro různé tělesné dispozice.

Masážní okruhy je možné kombinovat s továrním nastavením masáží a vyhovět i požadavkům náročného klienta. Na našich zařízeních je možné si sestavit optimální intenzitu pro reflexní, sportovní, nebo i silně hloubkovou tlakovou masáž.

monodon-tablet-spa-studio

Bezdrátové ovládání a řízení Wi-Fi

Veškeré systémy nové generace je možné ovládat a řídit z kteréhokoliv místa na světě pomocí aplikací Wi-Fi. Systémové sdílení je možné z kteréhokoliv smart telefonu, či tabletu. Podpora systémů iOS iPhone® nebo iPad® s možností podpory pro operační systémy Symbian® a Android®. Možnost rozšiřitelnosti na přání.

balboa-new-generation-system-spa-studio

Nejvyšší systémy BP® a Colossus®

Hlavní systémové jednotky zastupují nejnovější a nejspolehlivější generaci systémů řízení. Veškeré komponenty jsou použity s High-Tech materiálů s filosofií jednoduché obslužnosti a dlouhodobé spolehlivosti s možností modulární rozšířenosti Multi Country Support o jakýkoliv další podpůrný modul.

balboa-water-group-collossus-spa-studio

Nejmodernější ovládací panely TP

Veškeré ovládací a kontrolní systémy jsou navrženy tak, aby uživateli nabízeli velmi jednoduchou obslužnost a intuitivní funkčnost. Zobrazení všech funkcí na displeji je velmi přehledné a v případě vyšších modelových řad také barevně odlišné. Možnost jakékoliv varianty na přání.

balboa-m7-heater

Patentovaná konstrukce těles M7®

Jedinečná spolehlivost ohřevných těles v hustě stočeném spirálním elementu zaručuje dlouhodobou spolehlivost a vysoce efektivní způsob nízkoenergetického ohřevu vody. Patentovaná a designová technologie Low-W se snížením odporem průtoku je vysoce odolná i proti chemicky agresivní vodě.

obrazek12-1

Titanová topná technologie BWG

V případě nejvyšších nároků na chemickou úpravu vody např. pomocí solizačních technologií a solinátorů je možné zaměnit jakékoliv ohřevný komponent titanovým tělesem. Tento element je chemicky zcela rezistentní vůči jakémukoliv chemickému způsobu úpravy vody. Možnost rozšiřitelnosti na přání.

spa-pumps-groupinternational-niagara

Nízkoenergetický a bezhlučný chod

Masážní a cirkulační technologie jsou testovány na nízkou pracovní hlučnost a certifikovány v nejvyšší kvalitě. Cirkulační čerpadla jsou řízeny samočistícím řídicím systémem s možností vlastního časování pro několikanásobné snížení provozních nákladů

spa-product-1-blower-cg-air-2

CG Air Systèmes Inc®

Systémy osazené špičkovou vzduchotechnikou světového výrobce CG Air Systèmes Inc® garantují nejvyšší možnou kvalitu použitých komponent. Na přání je možné rozšířit CG AIR Blower o teplovzdušný systém ohřevu, či nezávislé pneumatické spínání.

canadian-spa-servise-inclusive-ultimate-1

Service Inclusive Ultimate CS

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate poskytuje nejdelší záruky na své technologie, motory, pumpy, čerpadla, monolitický samonosný skelet i včetně konstrukce. Rozšířené záruky Extender Warranty získává automaticky každý majitel ke svému paketu. Záruky Extender Warranty se vztahují na všechny nové i výprodejní modely, včetně modelů prodaných v akčním balíčku.

Vana - kopie

Nelegální kopie Canadian Spa

Upozorňujeme na nelegální kopie modelů Canadian SPA které na první pohled mohou nápodobně působit jako čistý originál. Garantovaná kvalita materiálů technologií, včetně designové unikátnosti originálních modelů však nemůže být nikdy nahrazena přibližně stejně vypadajícím produktem za poloviční cenu.

Rozměry Rozměry
2400x2200x940 mm
Objem vody Objem vody
1250 litrů
Hmotnost bez vody Hmotnost bez vody
400 kg
Hmotnost s vodou Hmotnost s vodou
1650 kg
Monodon_koty
 • Elektrické připojení: 1x230V/1x16A nebo 3x380V/400V50Hz/3x16A Elektrické připojení: 1x230V/1x16A nebo 3x380V/400V50Hz/3x16A
 • Ozonizátor Generic FreshWater® O3 Ozonizátor Generic FreshWater® O3
 • Hlavní řídicí jednotka BWG® Hlavní řídicí jednotka BWG®
 • Topení ECONOMY HEATER BWG® Topení ECONOMY HEATER BWG®
 • Hlavní řídicí panel BWG® DeLUXE Hlavní řídicí panel BWG® DeLUXE
 • Špičková bezchlórová technologie® Špičková bezchlórová technologie®
 • High performance technology of PUMP High performance technology of PUMP
 • Speciální solinační technologie® Speciální solinační technologie®
 • Vzduchovač – BLOWER CG AIR® Vzduchovač – BLOWER CG AIR®
 • Systém WI-FI Available® (iOS, Symbian, Android) Systém WI-FI Available® (iOS, Symbian, Android)
 • Celkový počet trysek Celkový počet trysek 49 ks Ultra Jets Nerez P.H.C.
 • Vzduchové trysky AIR JET Vzduchové trysky AIR JET 10 ks Nerez P.H.C.
 • Cirkulační trysky Cirkulační trysky Bezúdržbový modul PROPELLER
 • Vodní fontána Vodní fontána Paketová výbava P.H.C.
 • Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C. Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C. Inteligentní systém
 • Americký skelet Lucité acrylic® Americký skelet Lucité acrylic® Designed by Canadian SPA
 • Unikátní konstrukce THIX-FIX® CS Unikátní konstrukce THIX-FIX® CS Original by Canadian SPA
 • Unikátní venkovní izolace ISO PLANK AA++ Unikátní venkovní izolace ISO PLANK AA++ Original by Canadian SPA
 • Combo Membranne system čištění Combo Membranne system čištění Canadian SPA
 • Izolovaná podlaha Access Floor ISO+ Izolovaná podlaha Access Floor ISO+ Original by Canadian SPA
 • Ultra light konstrukce ALU Fixed Ultra light konstrukce ALU Fixed Original by Canadian SPA
 • Americká aromaterapie SPAZAZZ Americká aromaterapie SPAZAZZ Paketová výbava
 • Originální povrchová úprava Microban Originální povrchová úprava Microban Original by Canadian SPA
 • Nerezové ovládací a masážní prvky Nerezové ovládací a masážní prvky Paketová výbava
 • Original designed by Canadian SPA® Original designed by Canadian SPA® Canadian SPA
Místo pro Váš dotaz
Move up