Luxusní vířivka a swim spa jako domácí privátní wellness

21. 10. 2013

virivka-delphina-jako-domaci-wellness-spa-studio-canadian-spa

Luxusní vířivka a swim spa jako domácí privátní wellness

Moderní vířivce v dnešní době lze přizpůsobit i architekturu domu. Výhodu v takovém případě mají ti klienti, kteří s výstavbou domu teprve začínají a mohou si tak vířivku, saunu či domácí plavecké centrum swim spa dosadit do svého životního stylu a filozofii vlastního bydlení zásadně ovlivnit.

Po architektonické stránce je možné vířivou vanu usadit prakticky do jakéhokoliv prostoru s omezením na velikost samotné vířivky. Prostorové nároky se zvyšují vždy s velikostí samotného modelu, jako extrémní případ můžeme uvést usazování SWIM SPA do vnitřních staveb domů.

Velmi často se toto nejpodstatnější zařízení celého domácí wellness řeší a uvažuje až jako poslední. Počáteční bezohlednost pak může způsobit to, že místo swim spa se do domu usazuje vířivá vana v kompromisním provedení, či plavecké centrum v menším provedení které již svému majiteli nesplňuje komplexní požadavky. Doporučujeme proto mít pro sebe nejvhodnější model vířivé vany již vybraný předem, znát konkrétní specifické technické a elektrické náležitosti, jako například rozměry spa, dispozice, polohu usazení vířivky, rozložení technologií, servisní požadavky a jiné.

V praxi bychom toto opatření mohli shrnout do krátké rady. Čím větší vířivka, saun nebo swim spa, tím dříve je třeba vědět jaký model to vlastně.

Move up