Vířivka s jednosměrnou orientací sedátek

1. 6. 2013

delphina-2-perla-antracit-spa-studio-1

Vířivka s jednosměrnou orientací sedátek

Vířivé vany nemusí sloužit pouze k tiché domácí relaxaci. Naopak – jsou místem, které okolo sebe září zvláštní atmosférou a kde se chceme dobře pobavit a trávit čas s rodinou, přáteli nebo svými pracovními partnery.

Ostatně že vířivá vana může sloužit také, jako místo pro společenské aktivity ukázal Canadian SPA svým konceptem Chat-Jet, vtěleným do vířivé vany SIRENA řady DIAMOND RANGE. Některé prvky se však objevují také v dalších modelech – například oblíbená DELPHINA si z konceptu odnesla jednosměrnou orientaci všech masážních sedadel a lehátek a unikátní a jednoduchou přidanou vlastnost ve své jedinečné formě, díky které se právem stala nejoblíbenějším rodinným modelem,  dispozičně vhodným nejen pro děti, ale pro osoby starší, nebo s pohybovým omezením.
Bohužel, i tyto jedinečné modely se brzy dočkaly levnějších a méně kvalitních kopií, které ponižují jejich kvalitu, nebo modelů podobných u kterých prodejci získávají zákazníky na velmi nízkou cenu. Vířivka pro 5 osob nemůže mít vždy stejnou cenu u několika různých prodejců, nemůže mít ale ani vždycky ani stejnou kvalitu.
Vířivé vany Canadian SPA se svým portfoliem nepatří mezi nejdražší v nabídce. Produkty však vždy garantují, že za své peníze získáte absolutní maximum u každého modelu a to ve světovém měřítku.

Move up